Uitslagen Maasvalleiloop

Hier zijn alle uitslagen van de Maasvalleiloop te vinden...


 

<<--- uitslagen per categorie op uitslagen.nl


Uitlag korte loop:

Pl Bib Name Category Result
1e 573 Didier Frambach Msen 0:20:11.6
2e 547 Jean-Jacques Herings M45 0:20:58.8
3e 510 Stephane Slangen Msen 0:22:07.7
4e 575 Jos Aerts M35 0:22:52.0
5e 562 Lisanne Houben Vsen 0:22:54.9
6e 561 Richard Beckers M45 0:23:09.8
7e 552 Jack de Wilde M55 0:23:58.7
8e 577 Kai Hendriks Msen 0:25:55.8
9e 557 Ricardo Raike Msen 0:26:20.9
10e 537 Geert Juffermans M35 0:26:21.1
11e 54 Günter Hass M55 0:26:53.2
12e 564 Hans Griens M55 0:26:56.4
13e 550 Didier Walstock Msen 0:26:56.6
14e 553 Wouter Slangen M35 0:27:50.1
15e 530 Jeanine de Bruin Vsen 0:28:07.0
16e 570 Miranda Janssen V45 0:29:05.2
17e 572 Fons van den Eeckhout M55 0:29:19.4
18e 508 Friso gielissen M45 0:29:56.2
19e 505 Erwin van est M35 0:29:56.3
20e 528 Wil Moonen M55 0:30:11.6
21e 541 Jerome Tillie M35 0:30:17.0
22e 526 Karlijn Moonen Vsen 0:30:26.8
23e 524 Desirée Jansen V35 0:30:27.6
24e 567 Dorine van Rooij V55 0:31:33.5
25e 502 Loes van Heel V35 0:31:49.2
26e 522 Jolanda Mirrer V45 0:32:05.1
27e 523 Rico Maas M35 0:32:40.4
28e 569 Cedric Wijsen Msen 0:33:09.0
29e 568 Hans Ader M45 0:33:11.6
30e 578 Nicole Cordewener V45 0:33:16.0
31e 574 Anja Sommer V45 0:33:45.0
32e 571 Dani Sour Msen 0:33:46.1
33e 576 Cindy Bastings V35 0:34:00.2
34e 551 Dominique Aarts V35 0:34:01.2
35e 512 Boudewijn Mayeur M45 0:34:05.9
36e 516 Michael Jansen Msen 0:34:08.4
37e 513 Renate Oosterhof V35 0:34:16.6
38e 511 Vincent quaedackers M35 0:35:04.9
39e 538 Roger pellaers M45 0:35:07.1
40e 518 Leo de Rouw M55 0:35:12.4
41e 556 Amanda Wells V35 0:35:28.6
42e 555 Loeck Bastings Msen 0:35:38.5
43e 554 Roel Bastings M45 0:35:38.7
44e 515 Saskia Zurek V35 0:35:41.7
45e 521 Cristel Achterberg V45 0:35:42.0
46e 543 Esther Delarue V45 0:36:25.5
47e 520 Désirée Brorens V35 0:36:26.1
48e 563 Daan Juffermans Msen 0:36:30.8
49e 501 Cas Brands Msen 0:36:30.9
50e 559 Dave Brands M45 0:36:33.9
51e 540 An Steegen Vsen 0:37:18.1
52e 565 Monika Srech V45 0:37:23.3
53e 534 Suzanne Lucassen V45 0:37:33.3
54e 525 Jacqueline Meuwissen V55 0:37:35.7
55e 549 Rodri Weck Msen 0:37:36.7
56e 542 Tamara Spronkmans V35 0:37:42.4
57e 545 Patricia Salvino V45 0:37:50.0
58e 539 Kayne wijnhoven M35 0:38:10.5
59e 517 Denise Jacobs V35 0:38:13.4
60e 566 Jose Willems V45 0:38:39.4
61e 507 Linda Rademakers Vsen 0:38:55.1
62e 33 Mattie Quaedvlieg M55 0:38:57.5
63e 27 Pascalle van Est V45 0:38:57.8
64e 536 Jolanda Cauberg V45 0:39:12.5
65e 519 Ellis Reijnaerts V35 0:39:19.0
66e 548 Evelyne Buck V45 0:43:35.0
67e 533 Monique Duyckers V45 0:45:28.4
68e 527 Ellen Adams V45 0:45:28.8
69e 560 Sanne Gerets Vsen 0:46:03.5
DNF 506 Kim Weusten V35 DNF

 

Uitslag lange loop:

Pl Bib Name Category Result
1e 90 Remko Rinia Msen 0:52:31.0
2e 1 Jo Schoonbroodt M55 0:57:43.3
3e 85 Jurgen Knarren Msen 0:57:57.8
4e 48 Martijn Tennekes M35 0:58:35.2
5e 65 Hans Berendsen M45 0:58:35.2
6e 80 Stefan Havermans M45 0:59:31.7
7e 87 John Nelissen M45 1:00:49.1
8e 99 Ronald Bastian M45 1:03:37.0
9e 58 Roy Stevens Msen 1:04:10.9
10e 97 Dirk Isaac M45 1:07:38.5
11e 37 Guido Blom M45 1:08:30.4
12e 15 Micha Juffermans M35 1:08:56.2
13e 77 Yves Schepkens M35 1:09:32.8
14e 72 Rob Wolters M55 1:10:06.1
15e 30 Kim Beerhorst V35 1:10:16.7
16e 92 Romy Winkens Vsen 1:11:45.9
17e 38 Brenda Burrichter Vsen 1:11:52.8
18e 67 Luc Coenen Msen 1:11:59.5
19e 100 Dave Loenis M35 1:12:37.2
20e 66 Jan Konijnenburg M45 1:12:41.2
21e 14 Frank Beckers M35 1:13:20.2
22e 94 Richard Colen M45 1:14:27.8
23e 83 Jac Beumers M45 1:15:13.7
24e 98 Theo Goessens M45 1:15:21.3
25e 96 Wiel Deguelle M55 1:15:49.1
26e 42 Ivo Gulikers Msen 1:15:55.1
27e 88 Emile Hamers M45 1:16:56.7
28e 56 Fred van Bakel M55 1:17:28.0
29e 69 Chris van de Wetering M35 1:18:06.6
30e 101 Rob Knops M45 1:18:32.5
31e 63 Ton Rückert M55 1:18:43.1
32e 52 Agus Saparuwe Msen 1:19:03.4
33e 4 Anne Degenaar V45 1:23:22.3
34e 17 Hans Muller M55 1:23:44.1
35e 64 Patrick Mulders Msen 1:23:47.4
36e 40 Jan Cretskens M45 1:23:52.1
37e 68 Ivo Hochstenbach M35 1:23:52.8
38e 19 Monique Jaspars V45 1:24:04.6
39e 29 Lydia Dodemont V45 1:24:04.8
40e 23 Valery Jacobs M35 1:25:05.2
41e 25 Joeri Beerden M35 1:25:18.0
42e 36 Yannick Sassen Msen 1:25:24.6
43e 3 Gilbert Roomans M45 1:25:25.7
44e 86 Peter Groothausen M45 1:25:30.9
45e 91 Yun Soon Woo M35 1:26:34.5
46e 84 Danielle den Otter V35 1:26:34.7
47e 71 Remie Schefman Msen 1:27:16.0
48e 43 Marie-José Theunissen V45 1:27:16.2
49e 16 Wendy Schefman Vsen 1:27:16.9
50e 39 Diana ten Haaf V35 1:27:39.3
51e 21 Clemence Jaspars V45 1:27:39.5
52e 95 Anjolie Deguelle V55 1:28:06.2
53e 55 Daniela Buzbulas Vsen 1:28:39.4
54e 57 Froukje van Sluis Vsen 1:28:39.8
55e 31 Gaston Duykers M55 1:29:04.6
56e 70 Jeroen Huitema M35 1:29:21.8
57e 49 Johan Bruijnen M35 1:29:23.8
58e 9 Mark Bradberry M55 1:29:31.8
59e 81 Wil van Aubel M55 1:29:33.7
60e 82 Anja Claessen V35 1:29:33.7
61e 10 Sophie Janssen- van Laar V55 1:29:35.9
62e 93 Lex Hoefnagels M55 1:29:50.9
63e 75 Biesmans Liesbeth V45 1:30:08.8
64e 79 Cor Pattiwael M55 1:30:24.2
65e 24 Carmen Rings V45 1:30:24.2
66e 32 Giel Linke M55 1:31:52.8
67e 20 Yvonne Silverentand V35 1:33:35.7
68e 11 Sandra Damoiseaux V45 1:33:36.1
69e 53 Danielle Dijk V45 1:38:06.2
70e 45 Simone Bours V35 1:43:16.9
71e 46 Christa Somers V35 1:43:17.0
72e 50 Peter Boonstra M45 1:43:21.2
73e 59 Daniëlle Zuidema V35 1:44:34.1
74e 13 Myriam Demas V45 1:45:29.4
75e 6 Anouscha Winkens V35 1:45:51.1
76e 12 Tamara Heuts Vsen 1:47:25.9
77e 74 Lenny Gerards Vsen 1:47:38.9
DNF 73 Kaatje Pijpers V45 DNF
DNF 89 Jasper van Lammeren Msen DNF